30.11.2020

Konkurs Naukowej Fundacji Polpharmy o stypendium naukowe

Dział Wsparcia Grantowego zaprasza do udziału w konkursie o stypendium naukowe Polpharmy.

Program jest adresowany do młodych naukowców, którzy w roku składania wniosku o stypendium naukowe nie mają ukończonych 30 lat. Celem programu jest promowanie i nagradzanie najzdolniejszych doktorantów. Nagrodą jest 10 stypendiów naukowych, każde o wartości 10 tys. zł.

Szczegółowe informacje na temat organizacji konkursu zostały zawarte w regulaminie i wniosku o przyznanie stypendium, dostępnych na stronie Programy Stypendialne - Polpharma.

Uniwersytet Medyczny ma prawo rekomendowania trzech kandydatów do stypendium; wnioski składane indywidualnie przez doktorantów nie będą rozpatrywane. Udział we właściwym konkursie jest więc poprzedzony konkursem wewnętrznym.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie wypełnionych wniosków na adres granty@umlub.pl w terminie do 15 grudnia br. do końca dnia.

W przypadku liczby zgłoszeń przekraczającej trzy, Komisja w składzie Przewodniczących Kolegiów Naukowych wybierze trzy wnioski, które zostaną rekomendowane do udziału we właściwym konkursie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Działem Wsparcia Grantowego pod numerem 81 448 52 96.

wniosek-konkursowy.doc

Wniosek o przyznanie stypendium doktoranckiego Naukowej Fundacji Polpharmy