08.11.2018

Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Jak towarzyszyć umierającemu? Potrzeby pacjentów różnych wyznań”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Jak towarzyszyć umierającemu? Potrzeby pacjentów różnych wyznań”, która odbędzie się 16 listopada 2018 roku na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w auli Collegium Anatomicum, ul. Jaczewskiego 4.

Konferencja została zorganizowana przez Samodzielną Pracownię Socjologii Medycyny UM w Lublinie we współpracy z Instytutem Ekumenicznym KUL oraz Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie. Udział w obradach zapowiedzieli przedstawiciele różnych wyznań, a także eksperci z zakresu szeroko rozumianego wsparcia pacjentów umierających. Wyrażamy nadzieję, że podjęta tematyka, mieszcząca się w nurcie medycyny transkulturowej, przyczyni się do pogłębienia wiedzy na temat potrzeb człowieka w ostatniej fazie życia.

Komitet Organizacyjny

KOMITET NAUKOWY