Konferencja naukowo-szkoleniowa Alergologia Interdyscyplinarna

27 kwietnia 2019 roku odbędzie się w Lublinie konferencja naukowo-szkoleniowa Alergologia Interdyscyplinarna, która stanowić będzie najważniejszy element Targów Alergii, Nietolerancji Pokarmowej i Zdrowego Stylu Życia – Live & Breathe Expo.

Zagadnienia poruszane podczas wydarzenia zostały tak opracowane, aby stanowiły kompleksowe i fachowe źródło wiedzy zarówno dla lekarzy medycyny rodzinnej, ale także alergologów, laryngologów, dermatologów, gastrologów, pediatrów, internistów oraz pulmonologów.

Podczas obrad podjęte zostaną m.in. takie tematy jak: diagnostyka alergii i chorób alergicznych, astma u dzieci i dorosłych, alergiczny nieżyt nosa, alergie pokarmowe czy atopowe zapalenie skóry i pokrzywki.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej.

Dla pracowników i studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie organizatorzy przygotowali kod rabatowy: uczelniaAI19, który umożliwia bezpłatne wejście na konferencję.

Rejestracji należy dokonać na wskazanej stronie internetowej w zakładce „kup bilet”.

Kwiecień 2019