Nasi szczypiorniści z tytułem mistrzów

W dniach 6 i 7 kwietnia 2019 roku w hali sportowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie odbyły się II Mistrzostwa Polski Uczelni Medycznych w piłce ręcznej mężczyzn.

Turniej został zorganizowany przez KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z Warszawy, Łodzi, Bydgoszczy oraz Lublina.

Zespół Uniwersytetu Medycznego w Lublinie nie miał sobie równych i wygrywając uzyskał tytuł mistrzowski. Drugie miejsce zajęli szczypiorniści Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a na ostatnim stopniu podium uplasowała się drużyna z Łodzi.

Uniwersytet Medyczny w Lublinie pod wodzą pani trener Sabiny Włodek reprezentowali: Szymon Stec, Bartłomiej Skowronek, Michał Hader, Kacper Gajecki, Tomasz Seredyński, Grzegorz Heromiński, Patryk Jawoszek, Marcin Czop, Jakub Niziołek, Krzysztof Rzepka, Oliwer Sygacz, Antonio Continisio, Wojciech Kołodziej oraz Marcin Czajka.

Do naszej drużyny trafiła również jedna z nagród indywidualnych – Szymon Stec został wybrany najlepszym zawodnikiem całego turnieju.

Lipiec 2019