13.05.2019

Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowo-Naukowa „NoMAD – Novel Medical and Diagnostic Procedures”

Organizatorzy wydarzenia „NoMAD – Novel Medical and Diagnostic Procedures 2019” serdecznie zapraszają na kolejną, trzecią już edycję ogólnopolskiej konferencji dla studentów, doktorantów oraz młodych naukowców.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 24-25 maja (piątek-sobota) w budynku Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, ul. Jaczewskiego 4.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zaprezentować się w czasie wystąpień ustnych i plakatowych poświęconych określonym problemom medyczno-epidemiologicznym, jak również wziąć udział w ciekawych warsztatach tematycznych oraz wykładach prezentowanych przez ogólnopolskiej sławy specjalistów – m.in. Panią prof. Halinę Cichoż-Lach (członka Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego) oraz Pana dr Michała Elwertowskiego (członka Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego).

Szczegóły dotyczące konferencji oraz wydarzeń towarzyszących znajdziecie Państwo na stronie internetowej oraz na Facebooku.

Sierpień 2019