02.10.2019

Przedstawiciel Uniwersytetu Medycznego w Lublinie Konsultantem Krajowym w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologicznego i położniczego

Miło nam poinformować, że wśród czternastu Konsultantów Krajowych w dziedzinach pielęgniarstwa i położnictwa jest obecny od 11 września br. przedstawiciel Uniwersytetu Medycznego w Lublinie –  dr hab. n. o zdr. Grażyna Iwanowicz-Palus.

Dr hab. Grażyna Iwanowicz-Palus została powołana do pełnienia funkcji Konsultanta Krajowego w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologicznego i położniczego, ustępując po 16 latach działalności z funkcji Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego.

Dr hab. Grażyna Iwanowicz-Palus jest Prodziekanem Wydziału Nauk o Zdrowiu i kierownikiem Katedry i Zakładu Rozwoju Położnictwa. Ponadto jest członkiem Rady Naukowej przy Ministrze Zdrowia oraz ekspertem Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Październik 2019