20.11.2019

Kierownik Zespołu Pieśni i Tańca odznaczona Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski

Z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w służbie państwu i społeczeństwu.

Miło nam poinformować, że Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w popularyzowaniu polskiego folkloru, za osiągnięcia w pracy pedagogicznej i twórczej odznaczona została Pani Krystyna Maciąg – współzałożyciel Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, organizator koncertów charytatywnych.

Źródło:

Prezydent.pl

Odznaczeni za zasługi w służbie państwa i społeczeństwa z Prezydentem RP Andrzejem Dudą Pałac Prezydencki. Wręczenie odznaczeń osobom zasłużonym w służbie państwu i społeczeństwu. Fot. Grzegorz Jakubowski... NA zdjęciu: studenci - tancerze Zespołu Pieśni i Tańca w ludowych strojach. Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Grudzień 2019