Udział w konkursie „STUDENCKIE KOŁA NAUKOWE TWORZĄ INNOWACJE”

Przypominamy wszystkim zainteresowanym, że do dnia 19 października 2020 roku należy przesłać na adres mailowy agnieszka.dubiel@umlub.pl uzupełnioną fiszkę dotyczącą pomysłu na projekt w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”.

W związku z ogromnym zainteresowaniem konkursem oraz ograniczeniem narzuconym przez MNiSW, dotyczącym liczby wniosków złożonych przez uczelnię (3 w przypadku kół które nie brały udziału w międzynarodowych konkursach w ciągu ostatnich 24 miesięcy i 10 wniosków dla kół, które w takich konkursach brały udział), spośród nadesłanych fiszek zostaną wybrane te, które złoży uczelnia.

Powyższe rozwiązanie w postaci konkursu wewnętrznego oszczędzi niepotrzebnej pracy związanej z przygotowaniem całego projektu, w przypadku gdyby nie mógł być złożony, ze względu na ograniczenie liczby wniosków składanych przez uczelnię.

fiszka_projektu_stn.docx

Fiszka projektu „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”